Спеціалісти Пенсійного фонду провели прийом жителів Ладижинської сільської громади

Дата: 14.03.2021 15:07

11 березня  у приміщенні відділу Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ладижинської сільської ради провели прийом громадян спеціалісти Уманського відділу обслуговування Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.

Відвідувачам надали кваліфіковані та вичерпні відповіді на запитання щодо умов зарахування страхового стажу, щодо порядку нарахування пенсійних виплат, умови виходу на пенсію, необхідний пакет документів для призначення пенсії  та інші. Були надані детальні консультації та роз’яснення щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, у тому числі щодо прав та обов’язків платника єдиного внеску та застрахованої особи.

Відтепер, за попередньо затвердженим графіком, прийом спеціалістами Пенсійного фонду в ЦНАП Ладижинської сільської ради буде здійснюватись один раз на місяць – кожний другий четвер місяця.  При потребі кількість прийомних днів буде збільшено.

Наступний  прийом громадян спеціалістами Уманського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області буде здійснюватись 8 квітня 2021 р. з 9:00 год.

З метою уникнення черги прохання попередньо записатись за телефоном (097) 550-18-65.