Інформація про події та заходи, які відбулися в Ладижинському ЗДО «Зірочка» З 01 лютого до 05 лютого

Дата: 12.02.2021 18:49

Дотримуючись протиепідемічних  заходів життя в  Ладижинському закладі дошкільної освіти  «Зірочка» іде  в звичному режимі. 05.лютого 2021    вихованці  старшої групи  зацікавили менших дошкільників   українською народною казкою « Рукавичка», у власному  виконанні. Демонструючи казку дошкільники розвивали свою акторську майстерність, міміку, жести, учились узгоджувати рухи і слова, вчасно перевтілюватись у певного героя та протягом усієї казки передавати мімікою та жестами його характер. У дітей виховувались дружні стосунки , розвивалась творчість та спритність.

З 03.лютого по 05 лютого 2021 р. відбулась виставка дитячих творчих робіт гуртка «Радість творчості»  на тему «Я люблю морозну зиму».  У своїх роботах дошкільнята проявили свою фантазію, художню  творчість та вміння  працювати з різними видами  матеріалів.