Шаринський ліцей Ладижинської сільської ради - інформація про проведені заходи

Дата: 11.02.2021 20:39

Першого лютого розпочалося реєстрування на зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року, яке має багато новацій. Оскільки нововведення починаються вже на етапі реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, то важливо, щоб майбутні учасники були ознайомлені з особливостями реєстрації та проведення ЗНО у 2021 році.

В Шаринському ліцеї щорічно проводиться інформаційна компанія з переглядом відеоматеріалів.

Другого лютого з учнями 9 класу було проведено виховну годину на тему: «Ми за здоровий спосіб життя».

В ході роботи з дев’ятикласниками було обговорено у формі бесіди поняття «здоров’я», «здоровий спосіб життя», фактори, які сприяють і  шкодять здоров’ю людини. Учні виконали індивідуальний тест «Здоров’я». А також у підсумку підготували листівку-емблему «Ми за здоровий спосіб життя».

Третього лютого класним керівником 8 класу Шаринського ліцею, Бортніченко Людмилою Петрівною, проведено з учнями бесіду «Відповідальність учнів за своє здоров´я».

Четвертого  лютого 2021 року з учнями 7 класу Шаринського ліцею Ладижинської сільської ради проведено гру-вікторину «Україна в моєму серці». На попередніх класних годинах учні багато дізналися нового про Україну, так як у січні відзначався День Соборності України та День пам’яті Героїв Крут. Сьогодні учні позмагалися та дізналися багато цікавого!

З учнями 5 класу було проведено виховний захід «Компютер та мобільний телефон – це друзі чи вороги?». З метою визначити та проаналізувати основні проблеми спілкування в соціальних мережах. Класний керівник розповів про ґаджети та Інтернет – залежності у молодіжному середовищі. Визначили причини появи симптомів та наслідки комп’ютерної залежності.

Діти усвідомили всі недоліки нездорового користування компютерами та мобільними телефонами.

Протягом тижня  з учнями старших класів проводилися змагання з футболу, тому що фізичне виховання - важливий засіб соціального та духовного розвитку учнівської молоді.

Метою змагань було формування в учнів стійкої мотивації до збереження і зміцнення свого здоров’я та ціннісних орієнтацій щодо здорового способу життя.

З учнями 6 класу проведено виховну годину на тему: «Доброта і милосердя в твоєму житті».

Під час виховної години з шестикласниками було переглянуто відеоролики за даною темою. Учні висловлювали свої думки відносно побачених ситуацій, обговорювали «золоті правила добра», ознайомились з «сімома тілесними доброчинностями». Наприкінці намалювали плакати «Доброта в нашому житті».

Класний керівник 2 класу провела виховну годину «Чарівний світ казок».

Оксана Григорівна зацікавила дітей казками, поглибила і узагальнила знання народних казок; вчила  вникати в суть прочитаного; збагатила активний словниковий запас та  розвивала зв’язне мовлення. Вдосконалювала вміння спілкуватися з тваринами. Виховувала любов до народної творчості, української мови, творче ставлення до дорученої справи, почуття колективізму.

Діти відгадували загадки, інсценували казку «Колобок», знаходили ілюстрації-відповіді на запитання казкової вікторини.