В ЦНАП Ладижинської сільської ради можна отримати послугу вклеювання фотографії до паспорта громадянина України при досягненні 25- та 45-річного віку

Дата: 30.01.2021 12:53

Як отримати послугу

Звернутися до Центру надання адміністративних послуг Ладижинської сільської ради, якщо Ваше місце проживання зареєстроване на території Ладижинської сільської територіальної громади, також документи можна подати на віддалених робочих місцях ЦНАП Ладижинської сільської ради (якщо особа зареєстрована в цьому населеному пункті): с. Текуча, с. Городниця, с. Текуча, с. Рижавка, с Колодисте, с-ще Затишок, с.Ятранівка, с. Ропотуха, а також в с. Фурманка та с.Шарин.

ВАЖЛИВО!

Паспорт громадянина України, в який не вклеєно фотографію  при досягненні 25- та 45-річного віку в місячний термін  вважається недійсним!

УВАГА!

Особа, місце проживання якої зареєстровано на тимчасово окупованій території України Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, у Донецькій та Луганській областях, подає заяву та документи до Уманського районного відділу Державної міграційної служби;

Внутрішньо переміщена особа подає заяву та документи до Уманського районного відділу Державної міграційної служби за місцем проживання, що підтверджується довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

Бездомна особа подає заяву та документи до Уманського районного відділу Державної міграційної служби.

Вартість послуги та пільги

Вклеювання фотокарток до паспорта громадянина України здійснюється безкоштовно.

Необхідні документи

• заява про вклеювання фотокартки особи або її опікуна/піклувальника (відносно осіб, які визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними)
  • паспорт громадянина України зразка 1994 року;
  • дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому особою віку;
  • у разі подання паспорта зразка 1994 року, оформленого територіальним підрозділом ДМС, який припинив діяльність або тимчасово не здійснює свої повноваження, заявник додатково подає всі наявні документи, у тому числі документи, що містять фотозображення особи;
  • рішення суду (для осіб, які не звернулася в установленому законодавством порядку для вклеювання фотокартки до паспорта зразка 1994 року та не бажають здійснювати обмін паспорта зразка 1994 року на паспорт у формі картки).

Термін розгляду заяви

У п’ятиденний термін із дня звернення (*)

* За потреби проведення додаткової перевірки інформації, поданої заявником, строк вклеювання фотокартки продовжується не більше ніж на 30 календарних днів, про що інформується заявник у письмовій формі.

Результат отримання послуги

Видача паспорта громадянина України із вклеєною фотокарткою.

Строк дії документа, що є результатом отримання послуги

Термін дії паспорта не обмежується.

Підстави для відмови у наданні послуги

• недосягнення особою відповідного віку;
  • особа подала не в повному обсязі документи та інформацію, необхідні для оформлення й видачі паспорта зразка 1994 року;
  • особа звернулася пізніше, ніж через місяць після досягнення 25- або 45-річного віку, та не надала відповідне рішення суду згідно із законодавством (у такому разі паспорт зразка 1994 року підлягає обміну на паспорт у формі ID-картки).

УВАГА!!!!

Підпунктом 3 пункту 2 розділу II «Прикінцеві положення» Закону України від 17 березня 2020 року № 530-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» визначено, що з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Акти законодавства, що регулюють надання послуги: