Ладижинська сільська рада

Вітаємо з Днем народження Чернегу Ларису Василівну!

Дата: 26.01.2021 18:17

Шановна Ларисо Василівно!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Прийміть наші вітання та побажання від усього серця: перш за все, міцного здоров'я, а також — достатку та гармонії, добробуту та злагоди  в домі, щастя в сім’ї. Нехай все, що Ви побажаєте сьогодні, неодмінно збувається, а доля дарує приємні сюрпризи.

Якщо ви стомилися від шаленого ритму життя, вас захопив вир буденних подій або надокучили турботи та обов’язки – релаксуйте! Сьогодні ваш день! Сьогодні всього цього хаосу прийшов кінець! Тому що настав ваш День Народження! Вітаємо! Відкривайте великий мішок і складайте туди всі свої проблеми! Не жалійте, не перебирайте, а просто все підряд скидайте в мішок! І вручіть це все добро вчорашнього дня. Він іде, і зовсім не проти забрати його з собою в минуле. Там знайдуть застосування вашого багажу, а ви з вільною душею вступаєте на світлий шлях майбутнього, де вам обіцяє тільки удача, успіх і перемога! Ось чим гарний День Народження! З ним забуваєш про те, що існують якісь там турботи! Тільки подарунки, посмішки, сміх, веселощі, розваги, і відпочинок! Не напружуйтеся колега, відпочивайте і насолоджуйтеся святом! З Днем Народження!