Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії-юриста

Дата: 11.01.2021 15:47

Оголошення про конкурс

Ладижинська сільська рада, відповідно до статті 10 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії – юриста.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу подають до конкурсної комісії заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби, заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см, копії документів про освіту, копію документів про стаж роботи, копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Особа, яка претендує на зайняття посади в органі місцевого самоврядування, до призначення або обрання на відповідну посаду подає шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Вимоги до претендентів:
- громадянство України;
-
освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра;
- стаж роботи в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста не менше одного року або стаж роботи за фахом не менше 2 років;
- вільне володіння державною мовою;
- володіння основними навиками роботи на комп'ютері з відповідним програмним забезпеченням;
- знання діловодства.

Паспорт та трудова книжка пред'являються на засіданні конкурсної комісії. Документи приймаються упродовж 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на офіційному сайті Ладижинської сільської ради. Документи приймаються за адресою: вул. Шкільна, 2, с. Ладижинка, Уманського району, Черкаської області, 20382.

Додаткова інформація стосовно основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається працівником Ладижинської сільської ради, відповідальним за кадрову роботу.

Від громадян, які досягли граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування (65 років), заяви для участі у конкурсі не приймаються.
Телефони для довідок: 050 250 02 99, Конкурсна комісія.