Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

Дата: 14.12.2020 08:17

Щорічно 14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Ті, хто вважають 14 грудня своїм святом, вже давно називають цей день – Днем ліквідатора. Адже цей день не тільки свічка пам’яті на честь загиблих товаришів, а й визначна дата, що згуртувала величезну  кількість людей перед  лицем великої біди.    Висловлюємо щиру подяку за Ваш неоціненний подвиг, героїзм і мужність. Ви відважно кинулися до боротьби, аби усунути наслідки аварії, не чекаючи ні нагород, ні відзнак, почасти навіть не усвідомлюючи усієї небезпеки на яку наражалися. Ми у невідплатному боргу перед Вами.

Шановні ліквідатори,  бажаємо Вам і Вашим родинам  Божого благословення, міцного здоров’я,  життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра і злагоди   терпіння, щастя та усіх благ. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи.

З повагою, сільський голова Сергій ЦОКОЛЕНКО, депутатський корпус  та  виконавчий комітет Ладижинської  сільської територіальної громади