Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 26.11.2020 08:05

Оголошення про конкурс

Ладижинська сільська рада, відповідно до статті 10 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

• Головний спеціаліст Фінансового відділу  Ладижинської сільської ради – 2 вакансії;
  • Провідний спеціаліст Відділу освіти,  культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради – 3 вакансії;
  • Начальник відділу організаційно-кадрової роботи, архівного зберігання та юридичного забезпечення.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на офіційному сайті Ладижинської сільської ради, подають до конкурсної комісії заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби, заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см, копії документів про  освіту, копію документа, який посвідчує особу, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Особа, яка претендує на зайняття посади в органі місцевого самоврядування, подає шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

1. на посаду Головний спеціаліст Фінансового відділу Ладижинської сільської ради посадовими обов’язками якого є здійснення бухгалтерського та кадрового обліку:
  • громадянство України;
  • освіта не нижче ступеня бакалавра відповідного професійного спрямування;
  • стаж роботи в бюджетній бухгалтерії та в органах місцевого самоврядування не менше 2 роки;
  • знання діючого законодавства України професійного спрямування, вимог казначейського обслуговування бюджетних коштів;
  • вільне володіння державною мовою;
  • впевнений користувач програмного продукту ІПК  Місцевий бюджетрівня користування - територіальна  громада,  вміння працювати на єдиному вебпорталі використання публічних коштів в системі подачі звітності “Є-звітність”, СДО “Клієнт Казначейства - Казначейство”.
  1. на посаду Головного спеціаліст Фінансового відділу Ладижинської сільської ради посадовими обов’язками якого є організація в межах повноважень заходів щодо виконання видаткової частини бюджету територіальної громади та ефективного використання бюджетних коштів:
  • громадянство України;
  • освіта не нижче ступеня бакалавра відповідного професійного спрямування;
  • стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1  року;
  • вільне володіння державною мовою;
  • впевнений користувач програмного продукту ІПК  “Місцевий бюджет” рівня користування - територіальна  громада,  вміння працювати з офісними  програмами,  робота в системі електронних закупівель.
  1. на посаду Провідний спеціаліст Відділу освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради:

- громадянство України;

- повна вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

- стаж роботи у сфері освіти не менше 5 років;

-  для провідного спеціаліста з питань господарської частини – вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче молодшого спеціаліста та стаж роботи у відповідній сфері не менше 3 роки;

- вільне володіння державною мовою;

- володіння основними навиками роботи на комп'ютері з відповідним програмним забезпеченням;

- знання діловодства.

4) на посаду начальника відділу організаційно-кадрової роботи, архівного зберігання та юридичного забезпечення:

- громадянство України;
- вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
- стаж роботи в органах місцевого самоврядування або в органах виконавчої влади не менше одного року, або стаж роботи за фахом не менше 3 років;
- вільне володіння державною мовою;
- володіння основними навичками роботи на комп'ютері з відповідним програмним забезпеченням;
- знання діловодства.

Паспорт та трудова книжка пред'являються на засіданні конкурсної комісії. Документи приймаються упродовж 30 календарних днів з дня оприлюднення на офіційному вебсайті Ладижинської сільської ради оголошення про проведення конкурсу за адресою: вул. Шкільна, 2, с. Ладижинка, Уманського району, Черкаської області, 20382.

Додаткова інформація стосовно основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається працівником Ладижинської сільської ради, відповідальним за кадрову роботу.

Від громадян, які досягли граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування (65 років), заяви для участі у конкурсі не приймаються.

Телефон для довідок: 050 250 02 99

Конкурсна комісія