Дата: 01.10.2020 16:08

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується: рішення Ладижинської сільської ради  від 27.06.2019   № 6-4/VII "Про встановлення ставок єдиного податку для платників першої та другої групи на 2020 рік на території Ладижинської сільської об'єднаної територіальної громади"

2. Назва виконавця заходів з відстеження: Ладижинська сільська рада

3. Цілі прийняття акта: Ухвалення рішення з цього питання необхідне для прозорого ефективного встановлення ставок єдиного податку для платників першої та другої групи, здійснення необхідного контролю за своєчасністю та повнотою проведення платежів. Встановлення ставок єдиного податку, які б дозволили забезпечити сталі надходження до Ладижинського сільського бюджету для виконання програм соціально – економічного розвитку громади.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 25.08.2020  30.09.2020 .

5. Тип відстеження: повторне.

6. Методи одержання результатів відстеження: статистичний.

7. Дані та припущення, не основі яких відстежувалася результативність регуляторного акта, а також спосіб одержання даних: Відстеження результативності даного регуляторного акта здійснювалось шляхом аналізу даних прогнозованих та фактичних показників надходжень до бюджету Ладижинської сільської ради за 9 місяців 2020 року

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акта.

Враховуючи цілі прийняття акта, для відстеження результативності регуляторного акта були визначені такі показники результативності:

• Надходження до місцевого бюджету єдиного податку від всіх груп платників.
  • Загальна кількість платників єдиного податку.

- Витрати суб’єктів господарювання на адміністративні процедури щодо виконання регулювання та звітування.

- Рівень поінформованості громади та суб’єктів господарювання стосовно основних положень регуляторного акта.???????

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

За результатом аналізу, отриманих значень показників результативності даного регуляторного акта, можна зробити висновок, що регуляторний акт має високий ступінь досягнення визначених цілей.

Реалізація рішення забезпечить безумовне виконання вимог Податкового кодексу України та недопущення суперечливих ситуацій, щодо сплати єдиного податку для платників першої та другої групи.