Так обладнані класні кімнати перших класів

Дата: 13.11.2020 11:36

Головною зміною системи освіти України стало створення Нової української школи. Згідно з реформою  сучасна школа стала місцем, де дитину цінують та поважають як особистість. Реформа регламентує не тільки освітній процес, вона висуває вимоги до обладнання кабінету НУШ.  Організація освітнього простору  за новим стандартом потребує широкого використання нових ІТ-технологій і мультимедійних засобів, оновлення навчального обладнання. Тому для всіх перших класів шкіл громади уже придбано  електронні цифрові ресурси: ноутбуки, принтери, ламінатори, телевізори, мультимедійне забезпечення; пристосування: дошки аудиторні магнітно-крейдові; сучасні меблі: одномісні парти та стільці, шафи для особистих речей дітей, дидактичні матеріали по всіх освітніх галузях, коврики, конструктори.