Ладижинську громаду відвідали міжнародні інвестори

Дата: 12.11.2020 16:26

Делегація представників компаній VITALA GROUP та «Енерго Імпульс Україна» під керівництвом голови групи компаній VITALA доктора  Вульфа Вієріха днями відвідала Ладижинську сільську об’єднану територіальну громаду. Тут обговорили перспективи втілення інвестиційного проекту Ладижинської сільської ради «Будівництво сонячної електростанції «Колодисте» та «Колодисте 1»та досягнули домовленостей про співпрацю.

Головним чином фінансування проектів в громаді відбувається за рахунок професійних учасників інвестиційного ринку. Саме таким учасником у фінансуванні інвестиційного проекту Ладижинської громади «Будівництво сонячної електростанції «Колодисте» та «Колодисте 1» бачить себе Компанія VITALA GROUP.

Група компаній VITALA – це провідна міжнародна група компаній, яка спеціалізується на індустрії відпочинку, туризму і тематичних розваг.  Вони пропонуюсь багаторічний досвід в  області проектного фінансування, поглибленого аналізу, високоякісних первинних досліджень і що не менш важливо, розуміння стратегічного планування. Також група компаній займається міжнародним фінансуванням проектів, біотехнологічними і промисловими парками, фінансуванням проектів у сфері туризму та відпочинку.

Сільський голова Сергій Цоколенко презентував міжнародним гостям інвестиційний потенціал Ладижинської сільської об’єднаної територіальної громади, а також зауважив, що громада націлена на економічний й соціальний розвиток та зацікавлена в сталому розвитку і плідній довгостроковій співпраці з потенційними інвесторами.