ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу

Дата: 05.11.2020 10:18

про проведення конкурсу

Відповідно пункту 20 частини четвертої статті 42 ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні”,  частини другої ст. 13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», рішення Ладижинської сільської ради №17-3/VІІ від 14.07.2020 року Ладижинська сільська рада оголошує конкурс на зайняття вакантної посади директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ».

Місце знаходження КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ЛАДИЖИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ»:  вул. Шкільна, 2, с. Ладижинка, Уманського району, Черкаської області, 20382.

Основними завданнями  Центру є:

• проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню    в   складні   життєві   обставини   осіб/сімей,   які   належать до вразливих груп населення;
  • надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують,  відповідно  до  переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Для участі в конкурсі претендент особисто подає такі документи:

– заяву про участь у конкурсі за визначеною формою;

– належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

– автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

– мотиваційний лист, складений у довільній формі;

– довідку про відсутність судимості;

– перспективний план розвитку Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ладижинської сільської ради».

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

громадянство України, вища освіта, стаж роботи у відповідній сфері діяльності не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки. Знання основних принципів роботи з комп'ютером та відповідних програмних засобів.

Заробітна плата директора складається з посадового окладу, надбавок передбачених чинним законодавством.

Приймання документів від претендентів здійснюється з 05 листопада 2020 року до 17.00 години 19 листопада 2020 року.

Засідання конкурсної комісії відбудеться 20 листопада 2020 року в приміщенні Ладижинської сільської ради за адресою: вул. Шкільна, 2, с. Ладижинка, Уманського району, Черкаської області.

Документи приймаються  за адресою: вул. Шкільна, 2, с. Ладижинка, Уманського району, Черкаської області, 20382, телефони для довідок: 9-72-42; 050 250 02 99.

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів – начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Ладижинської сільської ради Попенко Олена Анатоліївна.

ПЕРЕЛІК запитань для перевірки на знання норм відповідного законодавства України