Про рішення Ладижинської сільської територіальної виборчої комісії за результатами голосування на виборах сільського голови Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області.

Дата: 04.11.2020 10:42

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 жовтня 2020 року

Ладижинська сільська територіальна виборча комісія Уманського району Черкаської області

ПОСТАНОВА

с. Ладижинка

«03» листопада 2020 року                                                               № 18

17.00

Про рішення Ладижинської сільської територіальної виборчої комісії за результатами голосування на виборах сільського голови  Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області.

1. За результатами виборів у єдиному одномандатному виборчому окрузі з виборів сільського голови Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області визнати обраним сільським головою Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Цоколенка Сергія Васильовича, 22 вересня 1973 року народження, освіта вища, голова Ладижинської сільської ради, самовисування.

2. Оприлюднити у засобах масової інформації  результати виборів сільського голови Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області.

Голова Ладижинської сільської

територіальної виборчої комісії                                                                         В.В.Ізотова