Про рішення Ладижинської сільської територіальної виборчої комісії за результатами голосування на виборах депутатів Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області.

Дата: 04.11.2020 10:41

МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 жовтня 2020 року

Ладижинська сільська територіальна виборча комісія Уманського району Черкаської області

ПОСТАНОВА

с. Ладижинка

«03» листопада 2020 року                                                               № 19

17.30

1.     За результатами виборів у багатомандатних  виборчих округах з виборів депутатів Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області визнати обраними:

Багатомандатний виборчий округ № 1

Шпак Наталія Іванівна - 23.01.1981 р. н., освіта професійно-технічна, позапартійна, самовисування. Сестра медична ЗПСМ ФАП с.Текуча Черкаська обл., Уманський р-н.

Багатомандатний виборчий округ № 2

Гандзюк Наталія Федорівна - 23.06.1979 р. н., освіта вища, позапартійна, висунута Черкаською обласною організацією політичної партії  «За Майбутнє», секретар Ладижинської сільської ради - Черкаська обл., Уманський р-н, с. Ладижинка.

Печений Василь Миколайович - 07.08.1952 року народження, освіта середня, позапартійний, висунутий Черкаською обласною організацією політичної партії  «За Майбутнє», пенсіонер.

Подвальникова Оксана Андріївна –  13.04.1985р.н., освіта вища, позапартійна, самовисування. Президент ПАТ «Укрзерноімпекс». Багатомандатний виборчий округ №2.

Багатомандатний виборчий округ № 3

Осадчук Володимир Васильович -  09.08.1969р.н., освіта середня спеціальна, позапартійний, самовисуванець. Брат медичний сімейний, АЗПСМ, с.Ладижинка.

Прохоренко Сергій Вікторович –  18.05.1966 р.н., освіта професійно-технічна, позапартійний, самовисування. Приватний підприємець. Багатомандатний виборчий округ №3.

Романюк Олександр Володимирович - 20.02.1971 р. н., освіта середня спеціальна, позапартійний, самовисування. Приватний підприємець.

Багатомандатний  виборчий округ № 4

Панасюк Ніна Володимирівна - 04.10.1958 року народження, освіта професійно-технічна, позапартійна, висунута Черкаська обласна організація ВО «Черкащани», диспетчерТОВ «Новий світ Агро», Черкаська обл., Уманський р-н, с. Городниця.

Рудий Володимир Валерійович – 03.01.1973 р.н., освіта вища, позапартійний, самовисування. Приватний підприємець.

Багатомандатний виборчий округ №5

Пустовий Микола Васильович – 08.01.1974р.н., освіта вища, позапартійний, самовисування. Інспектор регіональної групи безпеки центрального регіону, ТОВ «Нова пошта».

Харишук Андрій Володимирович – 07.05.1981р.н., освіта вища, позапартійний, самовисування. Економіст, ТОВ «Агрофірма «Терра-2014».

Щербенко Василь Олексійович-  05.10.1954р.н., освіта професійно-технічна, позапартійний,  висунутий Черкаською обласною організацією ВО «Черкащани». Охоронець, ПП «СУШ.КОМ».

Багатомандатний виборчий округ  № 6

Мельник Олександр Володимирович,  17.04.1980 р.н.,  освіта вища, позапартійний, самовисування, начальник СКП Маньківський ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області.

Рябченко Олександр Вадимович- 12.06.1984 р. н., освіта  базова вища, позапартійний, самовисування. Завідувач  Колодистенської філії ЦКДС.

Фостюк Ірина Михайлівна – 16.04.1975р.н., освіта вища, позапартійна, висунута Черкаською обласною організацією ВО «Черкащани».

Якобчук Галина Дмитрівна- 06.02.1957 року народження , освіта вища, член політичної  партії Всеукраїнське Об’єднання «Батьківщина», бухгалтерТОВ «Агрофірма «Ліга»,Черкаська обл., Уманський р-н.

Багатомандатний виборчий округ № 7

Білоус Юлія Олексіївна – 06.05.1983р.н., освіта вища, позапартійна, самовисування, завідувач Ропотуської філії Ладижинського ліцею.

Гринь Юрій Іванович –  11.11.1962р.н., освіта вища, позапартійний, самовисування, директор ПП «Агро-Дар-Інвест».

Кравчук Микола Сергійович -  06.09.1949р.н., освіта середня, позапартійний, самовисування, пенсіонер.

Багатомандатний виборчий округ № 8

Байда Валентина Валентинівна – 06.04.1993 р.н., освіта вища, позапартійна, самовисування, секретар Ятранівської сільської ради, Черкаська обл., Уманський р-н.

Гойда Василь Григорович -   07.06.1992 року народження, освіта вища, позапартійний, самовисування, приватний підприємець.

2. Оприлюднити у засобах масової інформації  результати виборів депутатів  Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області.

Голова Ладижинської сільської

територіальної виборчої комісії                                                                        В.В.Ізотова