Шановні працівники соціальної сфери!

Дата: 31.10.2020 15:44

Є така професія  - соціальний працівник. І у першу неділю листопада на Україні згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

Щиро вітаємо із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві. Мабуть, жодна інша професія не вимагає від людини настільки, співчуття, терпіння і віри в людей, як праця працівника соціальної служби.

Ви ті, хто  першими бере на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти та підтримати кожного.

У цей день хочеться сказати спасибі кожному соціальному працівнику за щоденну нелегку працю.  Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми. Хай  невичерпною буде чиста криниця ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у справі, яка перетворилася на вашу нелегку, але щасливу долю.  Хай у ваших домівках панують мир і злагода, благополуччя і достаток. Міцного здоров’я Вам і Вашим родинам.

З повагою, сільський голова Серій ЦОКОЛЕНКО, начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я Олена ПОПЕНКО та виконавчий комітет Ладижинської сільської об'єднаної територіальної громади