Влаштування благоустрою біля амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Ладижинка

Дата: 22.10.2020 16:40

Начальником відділу комунальної власності та житлово-комунального господарства Ладижинської сільської ради Ігорем Погребняком проведено чергове інспектування території біля новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Ладижинка.

Дані роботи проводяться за рахунок коштів інвестора. Переговори по залучення коштів були розпочаті у вересні 2020 року сільським головою Сергієм Цоколенком та начальником відділу комунальної власності та ЖКГ Ігорем Погребняком.

На сьогодні заасфальтовано частину території для руху пішоходів та автотранспорту, визначені зелені зони, зони відпочинку, де будуть встановлені лавочки та урни, зони освітлення, будується паркан.