Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління!

Дата: 01.10.2020 09:59

Щиро вітаємо Вас  з теплим  і сердечним святом – Днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Цей день — не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, зв’язку та розуміння поколінь.

Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї держави.

Ваша праця, ваше ставлення до людей та духовних цінностей – це приклад для наслідування сучасній молоді, саме пізнаючи ваше життя, вона будує своє. Високе почуття обов`язку, відповідальності перед громадою – риси, що притаманні людям похилого віку і сьогодні вони набувають вагомих цінностей.

В цей день прийміть найщиріші вітання  і  побажання:   нехай завжди Вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, нехай тішать своїми успіхами діти, внуки та правнуки та нехай ніщо не засмучує ваші будні. Міцного здоров’я Вам, довгих років життя, сердечного тепла, любові та душевного спокою.

З повагою, сільський голова Сергій Цоколенко,

депутатський корпус та виконавчий комітет

Ладижинської  сільської об’єднаної територіальної громади