Ладижинська сільська рада

Пропонуємо переглянути фільм «Іловайськ - 2014»

Дата: 15.09.2020 15:06

ГО "КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ЗАХИСНИКІВ  УМАНЩИНИ" 20 вересня 2020 року о 11.00 у Ладижинському будинку культури пропонує переглянути фільм режисера Івана Тимченка «Іловайськ - 2014» та згадати той день і вшанувати пам’ять всіх загиблих воїнів.

З квітня 2014 року в Україні почалися бойові дії на Донбасі.  29 серпня цього ж року сталася одна з найбільш страшних трагедій війни – сотні українських бійців не вийшли живими з Іловайського “зеленого коридору”.

Вартість квитка добровільна від 10 до 50 грн. Зібрані кошти підуть на волонтерську допомогу воїнам АТО та їх сім’ям.