Стартував новий 2020/2021 навчальний рік

Дата: 10.09.2020 09:46

З великим нетерпінням вся освітянська родина Ладижинської ОТГ чекала початку навчального року. Ми розуміли складність ситуації й готувались до роботи в умовах пандемії.

Цього року в закладах освіти Ладижинської громади сіли вперше за парти 50 першокласників, а всього навчається 531 учень. Також відновили свою роботу після тривалого карантину заклади дошкільної освіти. Їх відвідують 84 дошкільнят.

Дуже важливо, щоб здобувачі освіти навчались у безпечних  умовах. Тому місцева влада поставила перед собою завдання забезпечити  заклади освіти усім необхідним, а саме – засобами дезінфекції, антисептиками, миючими засобами та захисними багаторазовими та одноразовими масками, рукавичками, одноразовими рушниками, дезковриками, місткостями для розведення дезрозчину, маркувальним скотчем на суму 128150,00 грн. І це все лише на вересень місяць.

Працівники закладів освіти приклали чимало  зусиль для підготовки приміщень,  в яких дітям буде комфортно та зручно здобувати освіту, займатись творчістю та спортом, дослідженнями і просто цікаво проводити  час.

На ремонтні роботи з бюджету ОТГ було виділено 416743,00 грн.

За літній період було зроблено наступне:

• Поточні ремонти у всіх закладах освіти;
  • Облаштування території Городницького ЗДО «Малятко» тротуарною плиткою;
  • Закуплено котли у Текучанську і Рижавську  філії;
  • Поточний ремонт котельні Ладижинського ліцею;
  • Проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт Ладижинського ліцею: фасад, покрівля, харчоблок, їдальня;
  • Розроблена проєктно-кошторисна документація на капітальний ремонт системи опалення Колодистенського ліцею;

За залишки освітньої субвенції:

• Сесією виділені кошти на капітальний ремонт системи опалення Колодистенського ліцею – 1,5 млн грн.
  • Пройшли тендерні процедури на закупівлю комп’ютерного класу (15+1) в Ладижинський ліцей на суму 250000,00 грн.

Чекаємо на поставку комп’ютерного обладнання, меблів та дидактичного матеріалу в перші класи НУШ.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису