2-е вересня 1945-го року - офіційна і загальновизнана дата завершення Другої світової війни

Дата: 02.09.2020 14:42

Фото без опису2-ого вересня 1945-го року о 9-й годині 2 хвилини (за токійським часом) був підписаний формальний акт про беззастережну капітуляцію останнього активного союзника фашистської Німеччини – Японії.

Дата закінчення Другої світової війни встановлена в день підписання Акту про капітуляцію Японії - останнього члена коаліції Берлін - Рим - Токіо, що вийшов з війни, яка закінчилася для глобальних агресорів, які планували підкорити собі весь світ, повною і беззаперечною поразкою.

Найстрашніша війна світової історії протривала рівно шість років плюс один день. Розпочалася 1 вересня 1939 року. Глобальна кривава бійня, розв'язана руками збожеволілих фанатиків-людиноненависників, котрі вважали себе вершителями доль всієї планети, забрала життя понад 65 мільйонів осіб.

На жаль,  людство не вчить уроки попередніх поколінь.  Головний урок -  докласти  всіх  зусиль для того, щоб не допустити повторення трагедії 1939-1945 років, адже як казав великий Ейнштейн, «Я не знаю, якою зброєю буде вестися Третя світова війна, але у Четвертій будуть використовуватися палиці і каміння».