Придбання легкового автомобіля RAVON R4 для Рижавського МНВК Ладижинської сільської ради

Дата: 19.08.2020 10:36

Фото без опису Ладижинською сільською радою куплено легковий автомобіль RAVON R4 для Рижавського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, щоб учні навчального закладу мали змогу навчатися керування автомобілем, який відповідає сучасним вимогам.

Рижавський МНВК забезпечує потреби учнів 10-ти шкіл району, а саме: Рижавської, Колодистенської, Юрківської, Ладижинської, Ятранівської, Шаринської, Затишанської, Городницької, Кочержинської та Собківської у профорієнтаційній, трудовій та професійній підготовці. Школярі мають змогу паралельно з середньою освітою оволодіти професією водія автотранспортного засобу категорії «В», «С».

Авто закуплено за кошти Ладижинської сільської ради, на що з бюджету виділено 278,00 тис. грн. Відповідно до чинного законодавства закупівля була проведена через відкриті торги на державній платформі Prozorro.

14.08.2020 новісінький автомобіль RAVON R4 (2019 р.в.) кольору срібний металік, був доставлений до адмінприміщення Ладижинської сільської ради та переданий для обслуговування представникам Рижавського МНВК.

Легковий автомобіль RAVON R4 буде передано на баланс Рижавського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Ладижинської сільської ради після проведення технічних робіт.

Фото без опису       Фото без опису