Повідомлення про проведення громадських обговорень під час розроблення детального плану території с. Ладижинка

Дата: 11.08.2020 11:21

Відповідно до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 14.08.2020 року  о 10.00  в залі Будинку культури за адресою: с. Ладижинка, вул. Шкільна,  5  відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації:

Містобудівну документацію розроблено відповідно до ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на підставі рішення Ладижинської сільської ради «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для розміщення автостоянки великогабаритних та великовагових транспортних засобів» від 25.06.2020 року.