Ладижинська об'єднана територіальна громада

З чого починається успіх…

Дата: 22.07.2020 07:47

Спорт – це найкраща інвестиція у здоров’я. Спортсмени, які звикли до перемог, організовані та дуже активні у громадському житті.

Нещодавно у Ладижинській сільській об’єднаній територіальній громаді була заснована футбольна команда «ОТГ» під керівництвом Дворчука Едуарда Дмитровича, до складу якої входять гравці із сіл Ладижинка, Городниця, Колодисте та Фурманка.

Відкриття «Чемпіонату Уманського району SERIA U» відбулося 05.07.2020 року в селі Городниця. Першими, які відкрили тур були ФК«ОТГ» і ФК «Колос» (с. Текуча). Гра закінчилася з рахунком 4:4.

Команда «ОТГ» уже виступила в чотирьох  турнірах. Є і поразки, і перемоги, але хлопці тренуються, щоб й надалі гідно представляти нашу громаду на змаганнях.

Дякуємо Шилюку В.П., Якименку С.І., Цоколенку С.В., які ніколи не стоять осторонь життя громади та підтримали починання місцевих спортсменів. Чекаємо на Вашу допомогу й надалі.

Щиро дякуємо нашим спортсменам за відмінну підготовку до змагань, наполегливість та волю до перемоги.