Село Городниця Ладижинської сільської ОТГ перевірка дотримання вимог законодавства у сфері благоустрою

Дата: 15.07.2020 11:04

8 липня 2020 року членами комісії по проведенню заходів по благоустрою в селах Ладижинської сільської об’єднаної територіальної громади здійснено виїзне засідання в селі Городниця.

Під час роботи комісії виявлено ряд порушень законодавства у сфері благоустрою, як фізичними та і юридичними особами. А саме:

1.    Баранчук Сергій – неналежний санітарний стан біля прилеглої до її садиби території;

2.    ФОП Черненко Сергій (заклад торгівлі) - неналежний санітарний стан біля магазину: територія магазину заросла травою та чагарниками, не прибране сміття, вхідна група до будівлі магазину потребує термінового ремонту.

3.    Новаков Олександр – не прибране будівельне сміття, шин с/г техніки з узбіччя вулиці;

4.    Ланова Ольга – не прибрані будівельні матеріали з узбіччя вулиці, яке знаходиться там декілька років та заважає руху пішоходів та транспорту;

Громадяни попереджені про порушення ними Правил благоустрою, що несе за собою накладання на них штрафу від 340 до 1360 грн для фізичних осіб та від 850 до 1700 грн для суб’єктів підприємницької діяльності. Кожному надано термін на усунення порушень Правил благоустрою Ладижинської громади та попереджено про повторну перевірку. Під час проведення повторної перевірки благоустрою села Городниця буду перевірятися й інші території, як приватної та і комунальної власності.

Наступне засідання відбудеться в селі Рижавка 17.08.2020.