Ладижинська сільська об'єднана територіальна громада

Шановні орендарі земельних ділянок розташованих на території Ладижинської сільської об’єднаної територіальної громади та платники земельного податку!!!

Дата: 14.07.2020 19:09

Згідно зі статтею 18 Закону України «Про оцінку земель» нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться відповідно до державних стандартів, норм, правил, а також інших нормативно-правових актів на землях усіх категорій та форм власності, розташованих у межах населених пунктів незалежно від їх цільового призначення, не рідше ніж один раз на 5-7 років.

Рішенням Ладижинської сільської ради від 14.07.2020 року № 17-1/VII, затверджена технічна документація з нормативної грошової оцінки земель c. Ладижинка Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області. Дане рішення розміщено на офіційному вебсайті Ладижинської сільської ради в розділі «Нормативні документи», за адресою https://ladyzhynska-gromada.gov.ua/. Загальний порядок введення в дію нормативної грошової оцінки, визначено пункту 271.2 статті 271 Податкового кодексу України.

Відповідно до технічної документації з нормативної грошової оцінки земель середня (базова) вартість 1 м2 земель села Ладижинка становить 60,36 грн/м2 і підлягає надалі індексації в порядку, встановленому законодавством України.

Зміна нормативної грошової оцінки земель с. Ладижинка відповідно до рішення Ладижинської сільської ради є підставою для внесення змін до договорів оренди землі, крім договорів оренди землі, що укладені за типовою формою та проведення перерахунку розміру земельного податку.