Ладижинська об'єднана територіальна громада

ДО УВАГИ ОРЕНДАРІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ВОДНОГО ФОНДУ ТА ОСІБ ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ ВОДНІ ОБ'ЄКТИ ДЛЯ ЛЮБИТЕЛЬСЬКОГО РИБАЛЬСТВА

Дата: 30.06.2020 18:12

Звертаємо Вашу увагу, що упродовж останніх років на водоймах в спекотний літній період спостерігається масове цвітіння синьо-зелених водоростей в товщі води, що призводить до зниження вмісту розчинного у воді кисню та, як наслідок, загибелі водних живих організмів. Синьо-зелені водорості поширені в стоячій воді, в ставках і річках, що повільно течуть. Якщо вода починає «цвісти», вона набирає неприємного запаху і стає токсичною та непридатною для використання, а риба потерпає від недостачі повітря, що призводить до її масової загибелі.

Тому, в черговий раз звертаємось до орендарів земельних ділянок під ставками та громадян, які використовують водні об’єкти для любительської риболовлі з проханням організувати проведення заходів з ліквідації наслідків цвітіння синьо-зелених водоростей у водоймах, які Вами використовуються, а саме розчистку водойм, поглиблення річища, проведення меліоративних робіт, для недопущення погіршення умов існування водних живих ресурсів, замору риби та забезпечення екологічної безпеки на території Ладижинської територіальної громади.