Ладижинська сільська рада

УВАГА! ФОТОКОНКУРС!

Дата: 13.06.2020 09:38

Фото без описуЗ 1 по 31 липня 2020 року в Україні пройде міжнародний фотоконкурс «Вікі любить Землю» присвячений пам’яткам природи України. Переможці та найактивніші учасники отримають цінні призи, а найкращі конкурсні фото природи України будуть змагатися на міжнародному рівні.

Конкурс «Вікі любить Землю» має на меті створення бази фото об’єктів природно-заповідного фонду на території України для ілюстрування Вікіпедії, а також привернення уваги до стану навколишнього середовища.

В Україні фотозмагання відбудеться вже восьмий рік поспіль. Участь у конкурсі можуть брати як професійні фотографи, так і любителі. Протягом липня всі охочі можуть подати світлини природних територій (національних природних парків, заповідних урочищ, заказників, біосферних і природних заповідників, пам’яток природи, ботанічних садів, дендрологічних та зоологічних парків) власного авторства, зроблені у будь-який період часу.

Детальніше з усіма умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням: http://wikilovesearth.org.ua/rules/