Нагадуємо, що житлова субсидія призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян

Дата: 11.06.2020 16:52

Фото без описуНагадуємо, що житлова субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян. При цьому житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг (світло, вода) розраховується з місяця звернення за її призначенням і до кінця поточного року.

Станом на 05.06.2020 року  через відділ соціального захисту населення  та охорони здоров’я  Ладижинської сільської ради подано до управління праці та соціального захисту населення Уманської райдержадміністрації  300 заяв для  призначення   субсидії на тверде паливо.