Ладижинська сільська рада

Про нарахування та виплату грошової компенсації на тверде паливо і скраплений газ пільговим категоріям населення в 2020 році

Дата: 09.06.2020 09:43

Фото без описуВідповідно до Бюджетного кодексу України, коштом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг  на придбання твердого палива і скрапленого газу  надаються пільги:

• ветеранам війни;жертвам  нацистських  переслідувань;
  • ветеранам військової служби; ветеранам органів внутрішніх справ;
  •  ветеранам податкової міліції; ветеранам Державної кримінально – виконавчої служби;
  • громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;
  •  дружинам (чоловікам) померлих громадян, смерть яких пов’язаних з Чорнобильською катастрофою;
  • громадянам відповідно Основ законодавства України про охорону здоров’я, ЗУ «Про культуру», ЗУ «Про бібліотеки і бібліотечну справу», ЗУ «Про освіту»;
  •  багатодітним сім’ям;
  • дитячим будинкам сімейного типу, прийомним сім’ям, сім’ям опікунів (піклувальників), в яких не менш як рік проживають відповідно троє або більше дітей.

Пільги на придбання твердого палива, скрапленого газу надаються виходячи  з розрахунку вартості однієї тонни твердого палива та одного балону скрапленого газу на домогосподарство в рік, тобто  - одна тонна вугілля 2746,75 грн (для порівняння у 2019 році – 2603,55 грн);
- один балон скрапленого газу 274,68 грн
(для порівняння у 2019 році – 260,36 грн).

Грошова компенсація на придбання твердого палива і скрапленого газу  в нинішньому році складає:

Інваліди війни  - 3021,41 грн.

Учасники бойових дій – 2266,06 грн.

Учасники війни  та члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни – 1510,71 грн.

Чорнобильцям 1,2 категорії, вдовам ЧАЕС, ветеранам Міністерства оборони, ветеранам органів внутрішніх справ, які мають право  лише на тверде паливо – 1373,37 грн.

Багатодітним сім’ям, прийомним сім’ям, опікунам (піклувальникам) – 1510,71 грн.

Пенсіонерам: медикам, педагогам, бібліотекарям та культури - відшкодовується вартість однієї тонни твердого палива – 2746,74 грн.