Ладижинська сільська рада

Зі святом Останнього дзвоника!

Дата: 29.05.2020 09:58

Фото без описуШановні вчителі, батьки та учні!

Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

Друга половина навчального року в режимі онлайн-навчання та сам випуск 2020 — абсолютний виняток усіх шкільних років незалежної України. Це події, що назавжди закарбовуються в пам’яті. Але цей рік навчив нас цінувати родину, здоров’я, бути дисциплінованими, наполегливими та відповідальними. Дякую усім нам за витримку, терпіння, взаєморозуміння.

Останній шкільний дзвоник – це початок дороги у доросле та самостійне життя, у якому – нові вершини та досягнення. Тож бажаю вам, дорогі випускники, щасливого життєвого шляху, сповненого успіхами та досягненнями. Зробіть свій вибір! Нехай він буде правильним, світлим, творчим.

Здобувачам освіти бажаю гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони проходять роки вашого шкільного життя. Вони радіють вашим успіхам, переймаються невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку.

Сьогодні маємо нагоду висловити слова вдячності вчителям, які озброюють учнів знаннями, прищеплюють життєві принципи, допомагають виробити характер. Ви є тими, хто творить майбутнє України!

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

З повагою, сільський голова Сергій Цоколенко