Ладижинська сільська об'єднана територіальна громада

17 травня - День пам’яті жертв політичних репресій

Дата: 16.05.2020 10:37

День пам’яті жертв політичних репресій – щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Вся Україна віддає шану жертвам політичних репресій – людям, життя яких обірвалось внаслідок необґрунтованих звинувачень у злочинах, яких вони не скоювали. Ми згадуємо знищених радянською владою селян, розстріляну інтелігенцію, закатованих патріотів.

День пам’яті жертв політичних репресій започаткований для гідного вшанування гіркої долі тих людей, які були непотрібними для радянської системи, а також привернення уваги суспільства до трагічних сторінок історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології, зокрема Великим терором – масових політичних репресій 1937-1938 років.