ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ ЗА І КВАРТАЛ 2020 РОКУ

Дата: 13.05.2020 11:07

За І квартал 2020 року до бюджету сільської об’єднаної територіальної громади надійшло 13 451,4 тис. грн доходів, з них 13037,3 тис. грн по загальному фонду, 414,1 тис. грн - по спеціальному фонду. Бюджет сільської об’єднаної територіальної громади виконано на 119,8 відсотка до уточненого плану на період.

Доходи загального фонду

(без урахування міжбюджетних трансфертів)

У І кварталі 2020 року фактично надійшло власних доходів до загального фонду бюджету сільської об’єднаної територіальної громади 7410,0  тис. грн. У порівнянні із надходженнями за відповідний період 2019 року обсяг збільшено на 42,9 відс., або на 2225,5 тис. грн.

В структурі фактичних надходжень до загального фонду сільської об’єднаної територіальної громади у І кварталі 2020 року 45,0 відс. припадає на податок на доходи фізичних осіб, обсяг якого визначено у сумі 3 333,3 тис. грн.

Місцеві податки і збори - другий по величині бюджетоутворювальний податок (31,3 відс. загального обсягу фактичних надходжень, або 2316,1 тис. грн), з них:

• Єдиний податок – 1388,6 тис. грн;
  • Податок на майно – 927,3 тис. грн;
  • Збір за місце для паркування транспортних засобів – 0,2 тис. грн.

Акцизного податку на пальне та акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів фактично надійшло 1699,4 тис. грн, що становить 22,9 відсотка загального обсягу надходжень.

Інші податки та збори займають у структурі фактичних надходжень 0,7 %, або 61,2 тис.грн.

Видатки загального фонду

Видаткова частина бюджету сільської об’єднаної територіальної громади в І кварталі 2020 року виконана  на суму 14656,8 тис. грн, в тому числі: загальний фонд – 13980,6 тис. грн та спеціальний фонд – 676,2 тис. грн, що становить відповідно 76,7 та 18,1 відсотка до уточнених планових призначень на період.

З початку року першочергово та своєчасно проводилося фінансування захищених статей: на виплату заробітної плати, оплату енергоносіїв, медикаментів, продуктів харчування, поточних трансфертів населенню та органам державного управління інших рівнів.