Ладижинська сільська рада

Вітаємо з Днем матері!

Дата: 10.05.2020 10:03

Фото без опису    Традиційно, у другу неділю травня, українці відзначають День Матері. Шанування жінки-матері в Україні є давньою традицією, її з давніх часів оспівували як берегиню сім’ї, роду й народу.

Шанобливе та поважне ставлення до матері, її високий авторитет у сім’ї й суспільстві у всі часи були притаманні українському народові, а материнська любов була і залишається єдиною надійною, могутньою силою, яка допомагає нам долати дороги життя.

Дорогі жінки, любі мами!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди цього святого дня. Доземний уклін і щира подяка вам за життя і виховання, відданість і ласку, розуміння та надійну підтримку. Хай здоровими й люблячими будуть ваші діти,  а ваша праця і старання будуть належно оцінені.

Бажаємо кожен день зустрічати з доброю посмішкою і яскравою мрією, світлою надією і невтомним натхненням.. Зичимо вам добробуту в родині, міцного здоров'я, любові, тепла та радості!