26 квітня - День пам'яті Чорнобильської трагедії

Дата: 25.04.2020 21:38

В  історії  нашого народу є чимало скорботних дат, спогади про які щоразу пронизують  серця гострим болем. Одна із таких дат -  26 квітня 1986 року. Це одна  із найжахливіших катастроф в історії людства, ім’я якій – Чорнобиль, що понівечила людські долі, багатьох забрала у вічність. З того часу минуло вже 34 роки.

Аварія на ЧАЕС визнана світовим співтовариством як найбільша техногенна катастрофа в історії людства. ООН встановила 26 квітня Міжнародним днем пам`яті жертв радіаційних аварій і катастроф.

За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення тих подій. Але незмінним залишається одне – глибока повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха. Подвиг, який вони здійснили неможливо переоцінити.

Щороку ми згадуємо і сумуємо за героями, які віддали власні життя заради порятунку. Вічна і світла їм пам’ять. Безмежна шана і доземний уклін ліквідаторам, які живуть поряд з нами. Навряд чи колись вони забудуть ті лихі дні посеред весняного квіту.

Щиро бажаємо всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!