Визначення відповідальних осіб за координацію дій щодо забезпечення функціонування місць обсервації

Дата: 03.04.2020 11:36

На виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації регіонального рівня Черкаської обласної державної адміністрації  №15 від 01.04.202, на засіданні оперативного штабу, створеного розпорядженням сільського голови від 23.03.2020 №54  02.04.2020 року,   визначено  відповідальних осіб за координацію дій щодо забезпечення функціонування місць обсервації:

• на території с.Ладижинка – М.Власюк, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів;
  • на території с.Текуча – С.Гром, в.о. старости с.Текуча;
  • на території с.Городниця – С.Якименко, в.о. старости с.Городниця;
  • на території с.Рижавка – В.Бондрук, в.о. старости с.Рижавка;
  • на території с.Колодисте – М. Брижатий, в.о. старости с.Колодисте;
  • на території с-ща Затишок та с-ща Малий Затишок – В.Абрамчук, в.о.старости с-ща Затишок та с-ща Малий Затишок.

2.Відповідальним особам за координацію дій щодо забезпечення функціонування місць обсервації:

1.  визначити місця для обсервації та надати інформацію (назва та адреса об’єкта)  до 8:30 год.  06.04. 2020 на електронну адресу сільської ради.
  2.  здійснити заходи для забезпечення належних умов для перебування відповідної категорії осіб в місцях обсервації;
  3.  надавати інформацію про кількість людей, які проходять обсервацію начальнику відділу  інформаційно-організаційної роботи, військового обліку та цивільного захисту населення С.Захарчуку.

Також на засіданні було вирішено звернутись до директора  КНП «ЦПМСД»  О.Новаківського та директора КНП «Уманська центральна районна лікарня» І.Добрянської з пропозицією визначити перелік медичних співробітників для здійснення медичного супроводу осіб, що перебувають в місцях обсервації