Ладижинська сільська територіальна громада
Уманського району Черкаської області
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

У Черкаській області розпочався двомісячник з охорони риби, інших водних біоресурсів у період нересту

Дата: 30.03.2020 08:51
Кількість переглядів: 865

     Фото без опису

    Відповідно до розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 17.03.2020 № 164, на території області з 17.03.2020 по 09.06.2020 проводиться двомісячник з охорони риби, інших водних біоресурсів у період нересту.

      В рамках даного двомісячника будуть проводитись спільні рейди з перевірки дотримання фізичними та юридичними особами правил рибальства та інших актів природоохоронного законодавства, виявлення випадків незаконного вилову, придбання і реалізації риби, інших водних біоресурсів, а також заборонених знарядь лову.

      Крім того, будуть організовані перевірки  дотримання правил торгівлі з метою недопущення випадків продажу, скуповування риби, ікри та продуктів їх переробки без наявності документів, що засвідчують законність їх придбання та сертифікату якості.

   Тож нагадуємо, що  під час нересту дозволяється виключно любительське риболовство однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом. Рибалити можна з берега в межах населеного пункту у дозволених місцях, за межами нерестовищ. Забороняється здійснення будь-якого іншого способу вилову, в тому числі з перевищенням дозволеної добової норми вилову – три кілограми. Заборонено пересування плаваючих засобів (човнів), організацію змагань з рибальства, проведення підводного полювання.Крім того, забороняється добування водних живих ресурсів на час ходу риби на нерест.

         Порушення правил рибальства карається накладанням штрафів та притягненням до кримінальної відповідальності. Сума штрафів за порушення правил рибальства згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення становить від 34 до 680 гривень.За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотної шкоди передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 Кримінального Кодексу України. Штраф від 1 700 до 3 400 гривень, або обмеження волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

           Наголошуємо, про сурове дотримання норм під час нересту!

        Кожен рибалка повинен починати з себе – не порушувати правил рибальства, а також інформувати про факти незаконного вилову водних біоресурсів.

 

            Гаряча лінія Управління Державного агенства рибного господарства в Черкаській області   - 093-000-22-03 – цілодобово (підключено до месенджер: Viber, WhatsApp, Telegram); - 0472-31-02-76 та 0472-31-09-86 – з 8.30 до 17.00 в робочі дні.     


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь