Ладижинська сільська об'єднана територіальна громада

Інформування населення про заходи із протидії завезенню та поширенню коронавірусної інфекції

Дата: 25.03.2020 08:48

Керівник відділу  інформаційно-організаційної роботи, військового обліку, охорони праці та цивільного захисту населення Захарчук С.А. у тісній співпраці з оперативним штабом Ладижинської сільської ради (Розпорядження сільського голови від 23.03.2020 №54) проводить інформування населення про заходи із протидії завезенню та поширенню коронавірусної інфекції на території громади та про необхідність дотримання карантинних заходів. Також до керівників сільськогосподарських підприємств, власників торгових точок та осіб та осіб, прибулих із-за кордон регулярно доноситься інформація про обов'язковість  дотримання правил карантину. Контроль за виконанням карантинних заходів здійснюється спільно з поліцейським офіцером громади Глушко С.М.