На Черкащині визначили базові медзаклади для лікування коронавірусних хворих

Дата: 20.03.2020 11:48

Лікарні, де надаватимуть невідкладну допомогу особам, у яких виявили симптоми COVID-19, визначили в області. Йдеться про Черкаську міську інфекційну лікарню та  інфекційне відділення Уманської міської лікарні.

– Тут є боксовані приміщення, де можна розмістити хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію, аби уникнути їхнього контакту з іншими людьми, – наголосив заступник очільника області Юрій Лесюк. – На ці лікарні йтимуть передбачені з обласного бюджету кошти для того, щоб забезпечити лікування, закупівлю індивідуальних засобів захисту для медичних працівників та ін. Наразі вирішуємо питання із належним забезпеченням засобами особистого захисту. Ті 270 тисяч масок, отримані з державного резерву, були розподілені відповідно до кількості населення на райони та міста області. Їх, насамперед, передали медикам.

Між тим, усі медичні заклади на час карантину скасовують планові операції та госпіталізації на період загострення ситуації навколо поширення коронавірусу COVID-19. Про це йдеться у наказі МОЗу.

Нагадаємо, на сесії обласної ради з резервного фонду на першочергові заходи з протидії коронавірусу на Черкащині спрямували 3 млн грн. Крім того, збільшили обсяг резервного бюджету області на 5,5 млн грн задля  можливості своєчасного реагування на ситуацію з ужиттям заходів з протидії коронавірусу в регіоні.

Прес-служба ОДА