Засідання з питань запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Ладижинської сільської ОТГ

Дата: 14.03.2020 22:19

12 березня 2020 року відбулося засідання з питань запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Ладижинської сільської ОТГ за участі сільського голови Цоколенко С.В., голови Уманської районної ради Супрунець О.А., в.о. старост, депутатів, працівників закладів медицини Ладижинської громади, начальників відділів виконавчого комітету Ладижинської сільської ради та запрошених гостей.

Фото без опису Про заходи запобігання поширенню корона вірусу на території Ладижинської ОТГ й Уманського району та про готовність до виникнення та поширення  COVID-19 розповіли заступник директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Іватьов Т.М. та директорка комунального некомерційного підприємства Уманська центральна районна лікарня - Добрянська І.І.