Перший в історії Ладижинської ОТГ семінар-практикум «Наступність дошкільної та початкової освіти»

Дата: 10.03.2020 19:27

28 лютого 2020 року на базі Колодистенського ліцею відбувся перший в історії нашої молодої Ладижинської громади семінар-практикум «Наступність дошкільної та початкової освіти», в якому взяли участь вихователі старших груп та вчителі початкових класів із сіл: Рижавка, Городниця, Текуча, Ладижинка й Колодисте.

З планом проведення семінару-практикуму  ознайомила присутніх головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради Олена Манькута.

У своєму виступі «Показники компетентностей випускника ЗДО» вихователь Ладижинського закладу дошкільної освіти «Зірочка» Пшенишнюк Любов Василівна розповіла про вимоги до програми дошкільної освіти.

Гончар Тетяна Тимофіївна,   учителька 2 класу Ладижинського ліцею Ладижинської сільської ради поділилася досвідом  роботи в початковій школі за програмою «Інтелект», продемонструвавши при цьому зошити, підручники, відеосупровід даної програми на тему: «Забезпечення наступності в роботі з дітьми дошкільного віку та створення умов для адаптації».

«Нова українська школа. Сертифікація» - тема виступу Дойковаль Юлії Ігорівни,  учительки 2 класу Колодистенського ліцею Ладижинської сільської ради. Юлія Ігорівна покроково продемонструвала роботу учасника «Сертифікації-2019», опираючись на власний досвід та здобуті знання.  Учасники семінару практично виконали завдання віртуальної реєстрації, створення власного портфоліо та проходження ЗНО, зібравши все це у лепбуці.

У своєму виступі, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради Наталія Терехова підбила підсумки семінару-практикуму, вказавши на основні завдання перед дошкільною та початковою освітою у питанні наступності. Звернула увагу присутніх на переваги участі у сертифікації учителів початкової школи. Подякувала колективу Колодистенського ліцею за організацію заходу, щирий прийом.

Зустріч гостей  семінару-практикуму директором

Колодистенського ліцею Світланою КРИЖАНОВСЬКОЮ

Екскурсія до музею освіти села Колодисте

Екскурсія до краєзнавчого музею