Ладижинська сільська рада

ЛАДИЖИНСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ПАТРУЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬ

Дата: 20.02.2020 11:41

Ладижинська сільська ОТГ отримала поліцейський патрульний автомобіль, для того щоб офіцер громади був мобільним, вчасно реагував на виклики та швидко міг доїхати до будь-якого населеного пункту громади. Транспортний засіб укомплектовано всім необхідним для роботи працівника поліції.         Реалізація даного проєкту стала можливою завдяки тісній співпраці громади з Національною поліцією Україніи.

18 лютого на площі Богдана Хмельницького в місті Черкаси відбувся урочистий випуск поліцейських офіцерів громади та вручення їм службового автотранспорту. Захід відбувся за участі Голови Національної поліції України Ігоря Клименка, керівника проекту регіонального програмного офісу ІСІТАР Джона Монтаніо та керівництва ГУНП в Черкаській області. Також на урочистому випуску були присутні голови об’єднаних територіальних громад, представники Черкаської обласної державної адміністрації та Черкаської обласної ради.

Фото без описуЩо таке проєкт «Поліцейський офіцер громади»?

Це новий рівень взаємодії поліції з громадою. Це спільна система захисту та надання якісних поліцейських послуг.

Хто такий Поліцейський офіцер громади?

Це універсальний офіцер поліції, який добре знає місцеве населення. Він орієнтований на вирішення безпекових потреб громадян та доступний для людей. 80-90 % робочого часу він знаходиться в громаді та проживає на її території.

Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Перед призначенням поліцейський офіцер громади пройшов ретельний відбір та тримісячний поглиблений курс підготовки за участі українських та іноземних фахівців.

Поліцейський офіцер Ладижинської сільської ОТГ –

Глушко Сергій Миколайович. Тел : 096 19 77 364