Ладижинська сільська рада

РОЗ'ЯСНЕННЯ ЩОДО ПОДАННЯ ДЕКЛАРАЦІЙ

Дата: 28.01.2020 08:56

Декларацію про доходи зобов’язані подавати громадяни, які отримали дохід у 2019 році від:

• Обробітку власних земельних ділянках площею понад 2 гектари.
  • Надання послуг сільськогосподарською технікою по обробітку землі та збору урожаю.
  • Здавання в найм житла.
  • Ремонту автомобілів.
  • Іноземних доходів.
  • Інші доходи, які підлягають декларуванню відповідно до Податкового Кодексу України.

Інформуємо, що такі громадяни мають звернутися до Уманського головного управління ДПС у Черкаській області за адресою: м. Умань пл. Соборності, 1а, кім.№100 для подачі декларації про доходи, щоб в майбутньому  сплатити  податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

Бланк декларації можна безкоштовно одержати  в Уманському управлінні, де також можна ознайомитись з рекомендаціями щодо її заповнення та отримати консультації кваліфікованих спеціалістів з питань оподаткування доходів громадян.

Декларацію подають не лише з метою декларування доходів, а й для того, щоб скористатися правом на отримання податкової знижки.

Подання декларації -  обов’язок кожного громадянина, який отримує дохід з різних джерел.