ЗВІТ про базове відстеження рішення Ладижинської сільської ради від 10.12.2019 № 10-7/ VII “Про затвердження Правил благоустрою”

Дата: 09.12.2019 16:27

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер:

Рішення Ладижинської сільської ради  “Про затвердження Правил благоустроювід 10.12.2019 № 10-7/ VII.

2. Назва виконавця заходів з відстеження:

Ладижинська сільська рада

3. Цілі прийняття акта

Основними цілями прийняття акту є:

- виконання вимог чинного законодавства;

- покращення благоустрою та збереження архітектурного та історичного вигляду населених пунктів;

- ефективне використання ресурсів території громади;

- збереження охоронних зон інженерних мереж населених пунктів Ладижинської сільської ради

4. Строк виконання заходів з відстеження

З 09.11.2019 по 09.12.2019.

5. Тип відстеження

Базове відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження

Статистичний метод.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних

Відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось відповідно до вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”  шляхом отримання зауважень та пропозицій до рішення, їх аналізу.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Рівень поінформованості щодо положень акта достатньо високий. Рішення опубліковано в газеті “Уманська Зоря”, та  оприлюднено на офіційному веб-сайті Ладижинської сільської ради  https://ladyzhynska-gromada.gov.ua/ .

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

За результатом аналізу, отриманих значень показників результативності даного регуляторного акта, можна зробити висновок, що регуляторний акт має високий ступінь досягнення визначених цілей.

Реалізація рішення забезпечить безумовне виконання вимог законодавства України у сфері благоустрою та недопущення суперечливих ситуацій, щодо утримання територій в належному санітарному стані.