До уваги платників податків, розпорядників та одержувачів бюджетних коштів - з 01.01.2020 р будуть змінені рахунки для зарахування платежів!

Дата: 18.12.2019 15:43

Державна казначейська служба України інформує, що з 01.01.2020 року будуть введені в дію нові рахунки для зарахування податків, зборів та інших платежів, відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203, із змінами та доповненнями №1203.

Реквізити нових рахунків після 20.12.2019 р. можна буде отримати у відповідних органах, що контролюють справляння надходжень бюджету, та на веб-сторінках Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві.

У зв'язку з цим, всі реєстраційні та не бюджетні рахунки розпорядників та одержувачів бюджетних коштів і інших клієнтів будуть відриті за новими балансовими рахунками відповідно до Плану рахунків.

Крім цього, з 01.01.2020 всі місцеві бюджети будуть переведені на централізовану модель здійснення видатків. Рахунки всіх розпорядників і одержувачів коштів місцевих бюджетів відкриються на єдиному МФО Державної казначейської служби України (код банку 820172).