Дата: 18.12.2019 14:46

Фото без опису09.12.2019 в селі Колодисте Ладижинської сільської ради відбулося громадське обговорення інвестиційного проекту «Будівництво сонячної електростанції «Колодисте» та «Колодисте 1». Реалізація даного проекту буде здійснена у 2020 році ТОВ «ЕНЕРГО ІМПУЛЬС УКРАЇНА».

ТОВ «ЕНЕРГО ІМПУЛЬС УКРАЇНА» презентувало проект будівництва сонячної електростанції, потужність якої складе 75 МВт, що дозволить виробляти до 85 ГВт електроенергії у рік. Будівництво СЕС планується на чотирьох земельних ділянках. загальною площею 115,76 га, які розміщені як в межах села Колодисте так і за його межами.

Сума інвестицій залучених для реалізації проекту «Будівництво сонячної електростанції «Колодисте» та «Колодисте 1» складатиме 1,4 млрд. грн., орієнтовний термін будівництва - 9 місяців, гарантійний термін експлуатації складає 25 років.

У разі реалізації інвестиційного проекту надходження до бюджету складатиме > 48,8 млн. грн. ПДВ в рік, > 1,00 та 0,88 млн. грн. ЄСВ та ПДФО в рік, > 22 млн. грн. податку на прибуток в рік, 1,48 млн. грн. орендні платежі в рік.