Ладижинська сільська рада

Відбулася 9 позачергова сесія VІІ скликання

Дата: 15.11.2019 10:49

14 листопада відбулася 9 позачергова сесія VІІ скликання, на якій були розглянуті наступні питання:

1.Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади Ладижинської сільської ради об’єктів, що знаходяться на балансі Уманської ЦРЛ.

2.Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади Ладижинської сільської ради об’єктів, що знаходяться на балансі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Уманської районної ради.

3.Про затвердження проектної документації.

4.Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

5.Про внесення змін до рішення сільської ради №3-15/VІІ від 29.03.2019 «Про затвердження програми «Вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Головного управління ДФС у Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету Ладижинської сільської ради на 2019 рік».

6.Про внесення змін до комплексної програми «Турбота» на 2019-2020 роки.

7. Про надання одноразової грошової допомоги за зверненнями громадян.

8. Звіт КП «Ладижинський сількомунгосп» станом на 01.11.2019 р.

9. Звіт КП «Колодистенський сількомунгосп» станом на 01.11.2019 р.

10. Звіт КП «Злагода» станом на 01.11.2019 р.

11.Про внесення змін до структури та чисельності апарату бюджетних установ.

12.Про затвердження Програми розвитку  автомобільних доріг загального користування на території Ладижинської сільської ради на 2020-2022 роки.

13.Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки

14. Про надання матеріальної допомоги в зв’язку  з укладання контракту про Проходження військової служби у Збройних силах України.

15.  Про внесення змін до рішення сільської ради № 2-6/VІІ від 16.01.2019 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

16.Про звернення депутатів Ладижинської об’єднаної територіальної громади»

17.Про розгляд заяви ТОВ СП «Нібулон».

18.Про розгляд заяв ПрАТ «Райз-Максимко»  щодо укладання договорів оренди земельних ділянок.

19.Про розгляд заяви ТОВ «Поділля Агропродукт».

20.Про розгляд заяви ТОВ «ЕНЕРГО ІМПУЛЬС УКРАЇНА» про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

21.Про розгляд заяви ТОВ «ЕНЕРГО ІМПУЛЬС УКРАЇНА» про передачу в оренду земельної ділянки.

22.Про розгляд заяви ПП «Земельно-кадастрове бюро».

23.Про розгляд заяви ТОВ «ЕНДЖЕЛ КЕПІТАЛ».

24.Про розгляд заяв громадян про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у власність земельних ділянок.

25.Про розгляд заяв громадян по земельних питаннях.