Робоча зустріч із директором комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Уманської районної ради Новаківським О.Б.

Дата: 04.12.2019 16:42

Фото без описуДіалог – це передумова якісної співпраці для досягнення спільних цілей. 3 грудня в Ладижинській сільські раді відбулася зустріч із директором комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Уманської районної ради Новаківським О.Б. та сільським головою Цоколенко С.В. Також були присутні начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я Попенко О.А., заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Власюк М.Ю., начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Попенко Л.І. та завідувач амбулаторії с. Колодисте Савчук С.П. На цій зустрічі були обговорені організаційні питання щодо подальшої співпраці, визначені спільні цілі та пріоритетні напрямки співробітництва.