3 ГРУДНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ!

Дата: 03.12.2019 08:28

Фото без опису3 грудня вся світова спільнота долучається до відзначення  Міжнародного дня людей з інвалідністю.  Цей день не є святом, а  нагадування всім про те, що люди з особливими потребами потребують додаткової уваги суспільства, адже вони потребують захисту та підтримки з боку всього людства.

Інвалідність — це не вирок. Практика показує, що люди з інвалідністю можуть бути й стають повноцінними й високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними та життєствердними особами, які надихають багатьох, в тому числі й абсолютно здорових людей. Для Вас  не існує меж у просторі та часі, бо сила вашого духу долає усілякі перешкоди. Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року не забувати  про те, що поруч з нами живуть інваліди, і вони потребують допомоги й уваги.

Хочемо побажати Вам теплих  стосунків з вашими близькими,  бадьорості духу та міцного здоров’я, щастя, удачі, витримки, мужності, оптимізму, можливості втілити в реальності всі плани та задуми, а також миру і спокою. Хай справдяться усі сподівання, а кожен день приносить лише гарні емоції.