Ладижинська сільська рада

Голодомор - найбільша трагедія нашого народу.

Дата: 23.11.2019 15:47

Голодомор 1932 - 1933 рр.  та масові голодомори 1921 - 1923 рр. та 1946 -1947 рр. в Україні є найбільшою трагедією нашого народу за   всю її багатотисячну історію, трагедією, яка немає аналогів у світі. Завдання нашого суспільства — пам'ятати  про ті сумні події.  Це важливо для тих наших співвітчизників, які залишилися живими. Важливо і перед пам'яттю мільйонів українців, які загинули найстрашнішою смертю — смертю від голоду. Важливо й для молодого покоління, які повинні знати, пам'ятати.

З цією метою були проведені заходи  працівниками Центру культури, дозвілля та спорту по вшануванню пам'яті жертв Геноциду.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису