21 листопада - День Гідності та Свободи!

Дата: 20.11.2019 21:54

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи й вшановує пам’ять Героїв, які поклали життя на Майдані та на східних кордонах нашої держави, захищаючи гідність, свободу та незалежність українців. Цей день — символ боротьби й перемоги, символ єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу.

Будьмо країною ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ. Бо країна – це кожен з нас! Пам’ятаймо, що свободу треба виборювати, а виборовши – відстоювати. Про це свідчить історія, і не тільки українська.

Символічно, що наш загальнонаціональний День Гідності та Свободи співпадає з великим християнським святом – Собором Архистратига Михаїла та безплотних Сил Небесних. Будучи захисником Божої слави, Архістратиг Михаїл повстав проти зла і переміг його.

Бажаємо, аби відчуття власної гідності завжди супроводжувало Вас і стало надійною запорукою свободи та справедливості у нашому суспільстві. Бажаємо мирного неба над українською землею і щоб добробут та злагода завжди панували у Ваших родинах.